בכל פרוייקט שאתם נכנסים אליו, או עתידים לעסוק בו, ואין זה משנה איזה פרוייקט, ובאיזה תחום הפרוייקט, היום כולם יודעים מהו השלב הקריטי בו נדרשות אפס טעויות על מנת להצליח בביצוע מושלם של הפרוייקט וגם לעמוד בלוח הזמנים. 

התשובה היא כמובן שלב התכנון. התכנון המוקדם המקצועי והמדויק ביותר, הפרטני ביותר, הברור והנגיש אליו מסתנכרנים כול השותפים הנוספים בביצוע הפרוייקט, הוא המפתחלהצלחת הפרוייקט כולו. 

בפרויקטים של בנייה ניתן היום להגיע לתכנון מדוייק איכותי ומקצועי ,שכאמור מייעל את שלב התכנון ומקצר תהליכים. 

הדמיה ממוחשבת בשירות האדריכלות

אין זה סוד כי הדמיה אדריכלית וגם הדמיות תלת מימד הפכו היום לשלב הכרחי וחיוני בתכנונו של כל מבנה, הדמיות של בתים פרטיים, הדמיות של בנייני מגורים וגם הדמיותמסחריות, מאפשרות תכנון מפורט ואיכותי ,כיוון שהן משקפות את מראה הבניין בצורה הריאליסטית ביותר, מבחוץ ומבפנים, כולל מראה החמרים ממנו עשויים חלקים שונים בבניין.

ועוד ניתן לייצר תכנון ריאליסטי ביותר של עיצוב הפנים של הבית, הכולל את מראה המטבח עם פינת האוכל, חדר השינה עם המיטה והארונות, המקלחת עם האמבטיה והשירותים, וגם הסלון עם הספות הכורסאות השטיחים המזנונים הטלוויזיה והמדפים.

היום ניתן להשיג בעזרת הדמיה אדריכלית ממוחשבת את מראהו המדוייק של בית החלומות שלכם עוד לפני שהפועלים הגיעו לאתר הבניה.

איך מייצרים ממוחשבת ?

הדמיה ממוחשבת מייצרים אנשי מקצוע בתחום ההנדסה והאדריכלות, על ידי שימוש בתוכנת מחשב מקצועית, ההדמיה האדריכלית הופכת את השרטוט האדריכלי שכולנו מכירים בדו מימד על נייר שרטוט, לקובץ מחשב, בו ניתן לראות את הבית בתלת מימד בצורה ריאליסטית ביותר בדיוק כמו שייראה כשיהיה כבר בנוי. 

הדמיה ממוחשבת ניתן לבצע לכל בית או מבנה מתוכנן, גום לכל חלק נפרד במבנה, ניתן לייצר הדמיה ממוחשבת למטבח, לסלון או לחדר השינה ולחדרי השירותים בנפרד, ניתן לבצע הדמייה ממוחשבת של מראה הבית מבחוץ וגם של מראה הרחוב בו הוא ייבנה. ניתן לייצר גם הדמיית מטבח בתוספת עיצוב הפנים של המטבח, הכולל את ארונות המטבח, המדפים, מיקום המקרר, מיקום מדיח הכלים.

 הדמיית עיצוב פנים

ניתן להגיע לפרטי פרטים בהדמיה ממוחשבת של עיצוב הפנים,כולל הדמיית החמרים השונים בהם משתמשים בעיצוב הפנים, כולל הוילונות ,השטיחים, הקרמיקה וגם שולחן האוכל העשוי מעץ מלא. וגם את צבעו של הקומקום. 

מי צריך הדמייה ממוחשבת ?

כל מי שמתכנן לבנות בניין , מבנה ציבורי, בית פרטי, מרכז מסחרי, או כל מבנה ,כדאי ומומלץ שישקול ויזמין הדמיה ממוחשבת של המבנה המתוכנן. 

הדמייה ממוחשבת היא הדרך הנבונה היום לתכנן בדיוק מקסימאלי כל מבנה ולהראות אותו ללקוח. בשבל ההדמיה ניתן לשנות במחשב את התכנון באם רוצים להוסיף או להוריד ובקלות ניתן לקבל את מראה התכנון החדש ללא קושי. 

איך מזמינים הדמיה ממוחשבת ?

ניתן להזמין הדמיה ממוחשבת באתר החברה המתמחה בהפקת הדמיות אדריכליות, וניתן לקבל שירות נוסף של הדמיות  תלת מימד, הדמיות מוצר, עיצוב פנים, וגם סיורים וירטואליים של 360 מעלות בתוך המבנה ,וגם מחוץ לחללים האדריכליים. על ידי סיור מפורט בחללי הנלדן יכול הצופה לסייר בנכס שלו ולצפות בו מזוויות שונות. הדמיה ממוחשבת הינה כלי שיווקי יעיל המעניק המחשה מלאה של הנכנס הנדל"ני. 

הדמיות אדריכליות ממוחשבות נעשות על ידי צוות מקצועי אחראי ואיכותי בעל רקע באדריכלות ובעיצוב ובעל ידע מקצועי בעבודה עם תוכנת תלת מימד במחשב, המאפשרת לו לספק תמורה מלאה לשביעות רצונו של כל לקוח.

מאת נטע אלתרמן  בלוגרית וכותבת תוכן

מאמרים קשורים

דילוג לתוכן